Buick Century Convertible 1956

Startbod

57.000,00 - 68.000,00

Kavelnummer: 210 - 8

Kaveltype: % BTW

De Buick Century Convertible uit 1956 is een toonbeeld van de charme en elegantie die de jaren vijftig kenmerkten, een tijdperk waarin Amerikaanse auto's groots en expressief waren. Buick, een van de meest gerespecteerde namen in de Amerikaanse auto-industrie, wist met de Century een model te creëren dat luxe en prestaties perfect combineerde. De Century stond bekend als een van de snellere modellen van Buick, mede dankzij de krachtige 322 CI V8-motor onder de motorkap. Deze V8, in combinatie met de karakteristieke Dynaflow automatische transmissie, zorgde voor een soepel en krachtig rijgedrag dat volledig in lijn was met Buick's slogan van destijds: "When better automobiles are built, Buick will build them."

Deze Buick heeft enige tijd geleden een complete restauratie ondergaan. De auto verkeert in een bijzonder nette conditie. Het plaatwerk en het chroomwerk zien er bijzonder goed uit. Ook het interieur is als nieuw. De auto is voorzien van een 322 CI V8-motor met een Dynaflow automatische transmissie, evenals stuurbekrachtiging, elektrische ramen en een elektrische kap. Na de restauratie heeft er een reset van de kilometerteller plaatsgevonden en is er slechts 5.823 mijl gereden.

Het tweekleurige Bittersweet en witte exterieur straalt een opvallende jaren '50 stijl uit, terwijl de witte cabriokap en het wit-met-tan interieur een gevoel van luxe en verfijning bieden. Buick stond bekend om zijn aandacht voor detail, en dat is goed te zien in de afwerking van dit model. De krachtige uitstraling van de Century wordt prachtig aangevuld door de zorgvuldige kleurcombinaties en het verfijnde ontwerp, dat destijds een statement van welvaart en vooruitgang was.

Deze Buick is ooit onderdeel geweest van de Charlie Thomas Collection, een verzameling van zorgvuldig geselecteerde klassieke auto's. Het open rijden in een Buick Century Convertible uit 1956 is een ervaring die de glamour van de jaren vijftig helemaal tot leven brengt. Het uitzicht over de lange motorkap, de V8 die rustig ronkt, en het gevoel van de wind door de haren onder de witte cabriokap maken elke rit een bijzondere gelegenheid. Buick wist met de Century een auto te maken die zowel krachtig als stijlvol was, en dat gevoel is in dit exemplaar perfect behouden gebleven.

Om een goed beeld van de auto te krijgen, adviseren wij u om naar één van de kijkdagen te komen.

Dit kavel maakt deel uit van de spectaculaire online veiling "RD Classic Cars, No Reserve Collectibles & The Private Collection". De veiling bestaat uit drie delen, waaronder een unieke collectie klassieke auto's van RD Classics, een breed scala aan No Reserve Collectibles, en exclusieve auto's uit The Private Collection. Naast deze bijzondere voertuigen worden er ook tal van andere objecten geveild, zoals automobilia, collectibles, jukeboxen, speelgoed, en veel meer.

Wij nodigen u van harte uit om deze unieke collectie te ontdekken tijdens de kijkdagen. Mis deze kans niet en bekijk alles zelf van dichtbij.

- Deel 1 - RD Classic Cars, No Reserve Collectibles & The Private Collection
- Deel 2 - RD Classic Cars, No Reserve Collectibles & The Private Collection
- Deel 3 - RD Classic Cars, No Reserve Collectibles & The Private Collection