Kavelnummer: 216 - 3
Kaveltype: % BTW
Deze schitterende Mercedes-Benz 190 SL verkeert in een prachtig gerestaureerde conditie en heeft recent, in 2022-2023, een uitgebreide onderhoudsbeurt ondergaan. De elegante lijnen, gecombineerd met verfijnde Duitse techniek, maken deze 190 SL tot een tijdloze klassieker die pure stijl en rijplezier biedt. De auto is niet alleen cosmetisch in topvorm; ook technisch is hij uitstekend onderhouden en voorzien van gedetailleerde facturen van de meest recente onderhoudswerkzaamheden.
Prachtige restauratie en zorgvuldige documentatie
De restauratie van deze 190 SL is zorgvuldig uitgevoerd met respect voor de authenticiteit van het origineel. Elk detail, van de chromen accenten tot het lederen interieur, draagt bij aan het gevoel van luxe en kwaliteit dat kenmerkend is voor dit iconische model. Het zorgvuldig bijgehouden onderhoudsarchief versterkt het vertrouwen in de conditie en levensduur van deze Mercedes-Benz en biedt toekomstige eigenaren de zekerheid van een goed verzorgde klassieker.
Unieke rijervaring voor de liefhebber
De Mercedes-Benz 190 SL staat bekend om zijn soepele rijervaring en betrouwbare prestaties, en dit exemplaar is daarop geen uitzondering. Met een perfecte balans tussen elegantie en sportiviteit is deze klassieker ideaal voor ontspannen toerritten of om deel te nemen aan prestigieuze oldtimerevenementen. De combinatie van een recent onderhoudsverleden en een zeer mooie conditie maakt dit tot een waardevolle investering en een genot om in te rijden.