Kavelnummer: 216 - 14
Kaveltype: % BTW
Deze prachtig gerestaureerde Mercedes-Benz 230 SL, beter bekend als de iconische "Pagode," belichaamt de elegante lijnen en verfijnde techniek waarvoor Mercedes-Benz zo gewaardeerd wordt. Dit specifieke exemplaar is in het verleden grondig gerestaureerd en verkeert nog steeds in een schitterende staat, een prachtige kans voor de ware liefhebber van klassieke Mercedes-modellen. Bij de auto is een kopie van de originele data-kaart aanwezig, wat de authenticiteit van dit exemplaar verder onderstreept.
Tijdloze elegantie en unieke details
De Mercedes-Benz Pagode heeft zijn bijnaam te danken aan het unieke design van het hardtop-dak, dat met zijn licht concave vorm doet denken aan de daken van traditionele Chinese pagodes. Deze designtaal, in combinatie met de kenmerkende rechtopstaande koplampen en de gestroomlijnde carrosserie, zorgt ervoor dat de 230 SL een klassieker is die zijn gelijke niet kent. De afwerking van het interieur, inclusief de stijlvolle hoofdsteunen, toont vakmanschap op het hoogste niveau.
Rijplezier met een sterke zescilinder
Onder de motorkap ligt een krachtige en soepele zescilindermotor, die zorgt voor de typische, vloeiende rijervaring die een Mercedes uit deze tijd uniek maakt. Het rijden in een Pagode is een ervaring op zich: de auto voelt solide en comfortabel, met verfijnde rijeigenschappen die direct de hoge kwaliteit en technische vooruitgang van Mercedes-Benz in de jaren '60 weergeven.
Een gewilde klassieker
De Pagode-modellen blijven immens populair dankzij hun combinatie van elegantie, rijcomfort en technische betrouwbaarheid. Deze 230 SL biedt een unieke kans voor verzamelaars en liefhebbers van klassieke Mercedessen om een iconische en subliem uitgevoerde klassieker te bezitten.