Kavelnummer: 216 - 16
Kaveltype: % BTW
Deze 1931 Ford A Roadster de Luxe is een prachtig gerestaureerd exemplaar van een van de meest iconische auto's uit de vroege twintigste eeuw. Na de Ford Model T, die in miljoenen exemplaren werd geproduceerd, was de Model A het model dat Ford tussen 1927 en 1931 bouwde. Deze specifieke Model A is volledig gerestaureerd en verkeert in uitzonderlijke conditie, klaar om weer de weg op te gaan.
Prachtige originele kleurstelling
De carrosserie is uitgevoerd in Washington Blue met Tacoma Yellow spaakwielen, een kleurcombinatie die origineel leverbaar was. De stapborden zijn uitgevoerd in zwart, wat een authentieke en stijlvolle uitstraling geeft. Bij de restauratie is ook al het chroomwerk grondig aangepakt, waardoor de auto er weer als nieuw uitziet. Het interieur is voorzien van lichtbruin lederen bekleding en een bijpassende cabrioletkap, wat bijdraagt aan het klassieke en elegante karakter van deze roadster.
Iconische details en uitstekende staat
Dit exemplaar heeft alle kenmerkende details die de Ford Model A zo geliefd maken. De koffer achterop, de twee reservewielen, het zoeklicht en het beschermrooster voor de radiateur zijn allemaal in uitstekende staat. Deze details dragen bij aan het tijdloze karakter van de auto en versterken het gevoel van een echte tijdreis wanneer u achter het stuur kruipt.
Rijplezier en betrouwbare techniek
Onder de motorkap ligt de 40 pk sterke viercilinder motor die soepel draait. De handgeschakelde versnellingsbak functioneert perfect, wat bijdraagt aan een ontspannen en plezierige rijervaring. Rijden in deze Ford A is een nostalgische ervaring en een geweldige manier om van uw klassieker te genieten.