Kavelnummer: 216 - 21
Kaveltype: % BTW
Deze Ford Mustang Convertible uit 1966 is een schitterend voorbeeld van een gerestaureerde klassieker, met behoud van veel originele details. Het model is uitgevoerd met de begeerde 289 V8-motor, gekoppeld aan een handgeschakelde transmissie met vier versnellingen en beschikt over stuurbekrachtiging voor een extra comfortabele rijervaring. Dit is een echte liefhebbersauto die zowel technisch als optisch in een zeer fraaie staat verkeert.
Elegante en Originele Styling
De carrosserie van deze Mustang verkeert in goede staat, met strakke lijnen en perfecte passingen. Het plaatwerk oogt origineel en de lak is om cosmetische redenen een keer opnieuw gespoten, waarbij gekozen is voor een klassieke kleurstelling die perfect past bij het tijdperk van de auto. De cabrioletkap is eveneens in zeer goede staat en sluit overal netjes aan. Bovendien is de kap eenvoudig te bedienen, zodat u in een handomdraai kunt genieten van open rijden. De auto staat op originele wielen met goede banden in de juiste maat, wat bijdraagt aan de authentieke uitstraling.
Fraai Interieur en Verzorgde Details
Het interieur van de Mustang is zorgvuldig opnieuw bekleed en straalt een tijdloze elegantie uit. De stoelen zijn bekleed met vinyl, zoals destijds gebruikelijk was, en verkeren in uitstekende staat. De tapijten zijn van hoge kwaliteit en passen overal perfect. Het originele stuurwiel en de versnellingspook geven de auto een authentieke look en feel, terwijl de extra gemonteerde instrumenten op de stuurkolom een leuke toevoeging zijn uit die tijd. Alle bedieningselementen en meters functioneren zoals het hoort, wat bijdraagt aan de uitstekende rijervaring.
Puur Rijplezier met de Krachtige V8
Onder de motorkap ligt de legendarische 289 V8-motor, een krachtbron die bekendstaat om zijn soepele loop en heerlijke V8-geluid. Deze motor levert veel koppel, vooral in het lage toerenbereik, wat garant staat voor een krachtige acceleratie. De handgeschakelde transmissie met vier versnellingen zorgt voor extra rijplezier en maakt het rijden in deze Mustang een onvergetelijke ervaring. Het onderstel is in goede staat en afgestemd op comfortabel cruisen, terwijl de remmen zorgen voor een gecontroleerde en veilige stopkracht.
Een Mustang die Klaar is voor de Weg
Deze Ford Mustang Convertible is een prachtig gerestaureerd exemplaar dat technisch en optisch zeer goed verzorgd is. Met zijn geliefde V8-motor, handgeschakelde transmissie en authentieke details biedt hij een pure rijervaring zoals alleen een klassieke Amerikaanse auto dat kan leveren.