Kavelnummer: 216 - 26
Kaveltype: % BTW
Deze MGA uit 1958 straalt in een verfijnde combinatie van roomwitte lak en roodlederen interieur en is in het verleden gerestaureerd. Zowel de carrosserie als het chroomwerk zijn in fraaie staat, met zorgvuldig vernieuwde elementen en perfecte passingen van alle scharnierende delen. De portieren en kofferklep sluiten soepel en het glanzende chroomwerk voegt een elegante glans toe. Elk detail, van de tankklep tot het plaatwerk, is met oog voor detail hersteld.
Fraai en Comfortabel Interieur
Het interieur biedt klassieke elegantie met zijn diep roodlederen bekleding en prachtig afgewerkt houten dashboard. De stoelen zijn comfortabel en authentiek, en de vloerbedekking is recent vernieuwd. Het fraaie stuur en de originele Jaeger-instrumenten maken het interieur compleet, terwijl het dashboard glanst in nieuwstaat. Deze MGA nodigt uit tot het maken van mooie ritten en biedt optimaal comfort voor bestuurder en passagier.
Krachtige 1.8-liter Motor en Upgrades
Onder de motorkap ligt een krachtige 1,8-liter viercilinder MGB-motor, die met zijn 96 pk soepel en dynamisch rijgedrag garandeert. Gekoppeld aan een handgeschakelde vijfversnellingsbak biedt deze MGA verbeterde prestaties en soepel schakelen. De roestvrijstalen uitlaat zorgt voor een sportieve klank, en een oliekoeler en elektronische ontsteking verhogen de betrouwbaarheid. Daarnaast is het onderstel verbeterd voor een stabieler rijgedrag en zijn de remmen aangepast voor extra veiligheid.
Perfect voor de Sportieve Rijder
Dit exemplaar wordt geleverd met documentatie, facturen en onderhoudshistorie. Of u nu kiest voor ontspannen toertochten of wat sportievere ritten, deze MGA biedt precies wat u nodig heeft: karakter, comfort en krachtige prestaties.