Opel Commodore A 2500S 1967

Startbod

28.000,00 - 38.000,00

Kavelnummer: 216 - 37

Kaveltype: % BTW

Deze Opel Commodore 2500S A-Coupé uit 1967 is een uitzonderlijk mooi gerestaureerd exemplaar. Dit model werd nieuw geleverd in Frankrijk (Normandië) en is een vroege versie van de geliefde Commodore Coupé. De auto verkeert in uitmuntende staat, zowel technisch als cosmetisch, en is een ware blikvanger op de weg.

Strakke Carrosserie en Originele Details

De carrosserie van deze Commodore is prachtig gerestaureerd, met mooi dun plaatwerk en perfecte passingen. Het hardtop fastback ontwerp, met zijn vinyl dak en chromen sierlijsten, verkeert in uitstekende staat. De zilverkleurige lak vormt een prachtig contrast met het zwarte dak en geeft de auto een elegante uitstraling. De auto staat op de originele "Rostyle" wielen, die de authentieke look compleet maken.

Verzorgd Interieur en Originele Radio

Het interieur van de auto is net zo goed verzorgd als het exterieur. De stoelen zijn bekleed met zwart vinyl en de vloer is voorzien van mooie antracietkleurige tapijten. Ook het dashboard verkeert in zeer goede conditie en is voorzien van een originele radio, wat een extra nostalgisch tintje geeft aan de rijervaring. Alles aan deze auto ademt vakmanschap en zorgvuldige restauratie.

Sterke Zescilinder Motor en Automatische Transmissie

Onder de motorkap ligt een 2.5-liter zescilindermotor die 115 pk levert. De motor is gekoppeld aan een automatische transmissie met twee versnellingen, wat zorgt voor een soepele en comfortabele rijervaring. Deze Commodore rijdt fantastisch en neemt je direct mee terug naar de jaren '60.