Estimate
Dit is een openbare veiling. Een uitgebracht bod op dit kavel is bindend. Maak a.u.b. gebruik van de kijkdagen alvorens een bod uit te brengen. Op dit kavel is geen recht van retour van toepassing.
Kavelnummer: 216 - 41
Kaveltype: % BTW
Veilingkosten:
Ophaaldag: Bekijk transportmogelijkheden
Sluit: ...
Verkoper bepaalt na de veiling of de kavel wordt gegund - Meer informatie
Classic Car Auctions is niet de verkoper. Wij veilen en factureren als bemiddelaar namens een derde partij, de verkoper.
De Maserati Merak SS uit 1976 is een echte Italiaanse klassieker, geboren uit het verlangen van Maserati om een meer betaalbare sportwagen te creëren zonder in te leveren op stijl en prestaties. De Merak SS is de krachtigere, lichtere versie van de originele Merak en staat bekend om zijn balans tussen snelheid, verfijning en emotie.
Italiaanse stijl en vakmanschap
De Merak SS, ontworpen door Giorgetto Giugiaro, deelt veel van zijn design met de duurdere Maserati Bora, maar onderscheidt zich door de opvallende bogen aan de achterzijde en het zwarte rooster tussen de klapkoplampen. Deze Merak is gespoten in een prachtig rood, met strak plaatwerk en goede passingen. De lak is goed verzorgd en vrij van noemenswaardige schade, wat bijdraagt aan de indrukwekkende uitstraling van deze sportwagen.
Prestaties en karakter
Onder de motorkap van deze Merak SS ligt een 3.0-liter V6 die maar liefst 220 pk levert. Dankzij het lichtere gewicht en de extra pk’s van de SS-versie levert deze Maserati spannende prestaties, die destijds de concurrentie aangingen met de Ferrari 308 GT4 Dino en de Lamborghini Urraco. De handgeschakelde vijfbak schakelt soepel en draagt bij aan de betrokken rijervaring die je van een Italiaanse sportwagen mag verwachten.
Authentiek en goed onderhouden interieur
Het interieur van deze Merak SS is een genot voor liefhebbers van Italiaanse auto's. De stoffen stoelen bieden een goed comfort en zijn bekleed met een prachtige stof in originele staat. Het dashboard is uitgerust met de kenmerkende Italiaanse meters en instrumenten, die allemaal in werkende staat verkeren. Dit specifieke exemplaar beschikt ook over een kleine achterbank, vooral handig voor extra bagage.
Klaar voor rijplezier
Met zijn goed onderhouden techniek, waaronder een gereviseerd onderstel en een goed afgestelde motor, biedt deze Maserati een fantastische rijervaring. De V6-motor klinkt fenomenaal en de besturing is scherp en precies. Dit is een Merak die niet alleen indruk maakt met zijn uiterlijk, maar ook heerlijk rijdt. De auto is klaar voor gebruik, zonder grote aandachtspunten of projecten, waardoor hij direct geschikt is voor zorgeloos rijplezier.
Deze Maserati Merak SS uit 1976 combineert prachtig design met pure rijbeleving, en is een must-have voor liefhebbers van Italiaanse sportwagens.
----
Dit kavel maakt deel uit van de spectaculaire online veiling "Gallery Aaldering Warehouse Trade-in Auction". De veiling bestaat uit drie delen. Wij nodigen u van harte uit om deze unieke collectie te ontdekken tijdens de kijkdagen. Mis deze kans niet en bekijk alles zelf van dichtbij.
Wilt u de kijkdagen bezoeken?
Om de kijkdagen bij te wonen, koopt u uw ticket online. Elk ticket is inclusief een gratis kopje koffie of thee.
Klik hier om uw ticket te reserveren.
Houd er rekening mee dat hoewel tickets voor een specifiek tijdslot zijn, u desgewenst langer kunt blijven.
Bekijk ook de andere veilingen:
- Deel 1 - Gallery Aaldering Warehouse Trade-in Auction
- Deel 2 - Gallery Aaldering Warehouse Trade-in Auction
- Deel 3 - Gallery Aaldering Warehouse Trade-in Auction