Kavelnummer: 216 - 48
Kaveltype: % BTW
Deze Volvo Amazon uit 1966 is een prachtig voorbeeld van een klassieke auto die nog steeds perfect geschikt is voor dagelijks gebruik. Volvo introduceerde de Amazon in 1965, en het model maakte meteen indruk dankzij zijn innovatieve veiligheid en stijlvolle vormgeving. Dit exemplaar is geen uitzondering en verkeert in een keurige staat, klaar om gereden te worden. De originele donkergroene lak, gecombineerd met zwarte wielen en originele wieldeksels, geeft de auto een stoere uitstraling.
Goed onderhouden carrosserie en interieur
Hoewel de carrosserie in het verleden al eens is overgespoten, toont de auto hier en daar wat gebruikssporen die passen bij de leeftijd. Dit draagt bij aan het karakter van de auto en heeft geen invloed op zijn solide prestaties. Het interieur is in goede staat, met zwarte bekleding die nog steeds intact is. De bedieningselementen en meters functioneren allemaal naar behoren, waardoor de auto klaar is voor zorgeloos rijplezier.
Krachtige B20-motor voor optimaal rijgenot
Onder de motorkap ligt een later geplaatste B20-motor, die deze Amazon iets meer vermogen en inhoud biedt dan de oorspronkelijke motor. Met 100 pk onder de motorkap biedt de auto een uitstekende rijervaring, ideaal voor zowel plezierritten als dagelijks gebruik. De bodem is roestvrij en de technische staat is altijd keurig onderhouden, wat zorgt voor een solide en betrouwbare rijervaring.
Deze Volvo Amazon uit 1966 is een perfecte keuze voor liefhebbers van klassieke auto's die op zoek zijn naar een betrouwbare en goed onderhouden klassieker. Ideaal voor zowel dagelijkse ritten als lange plezierritten.