Alfa Romeo GT 1300 Junior 1975

Startbod

33.000,00 - 45.000,00

Kavelnummer: 216 - 55

Kaveltype: % BTW

Deze Alfa Romeo GT 1300 Junior uit 1975 is gerestaureerd naar "condizioni originali di fabbrica", wat betekent dat de auto zorgvuldig is teruggebracht naar zijn originele staat. Dit exemplaar in de klassieke kleur Alfa Rosso met een beige interieur. De tijdloze schoonheid van de door Bertone ontworpen coupé blijft onmiskenbaar, en deze Alfa heeft niets aan zijn charme ingeboet na al die jaren.

Goede carrosserie en lak in fraaie staat

De carrosserie verkeert in een mooie staat, met mooi plaatwerk en correcte passingen. De rode lak is tijdens de restauratie netjes gespoten en heeft een mooie glans. De chromen sierlijsten verkeren in topconditie en sluiten perfect aan bij de rest van de auto. De stalen wielen zijn voorzien van banden in de correcte maten, waardoor de auto niet alleen prachtig oogt, maar ook betrouwbaar rijdt.

Fraai interieur met beige bekleding en klassieke details

Het interieur is smaakvol bekleed met beige kunstleer, dat samen met de tapijten in nette staat verkeert. De karakteristieke lange versnellingspook en het sportieve driespaaks sportstuur vallen direct op, en geven de auto een klassieke sportieve uitstraling. De overige bedieningselementen, de instrumenten en de hemelbekleding zijn allemaal goed verzorgd. Een leuk detail is de aanwezigheid van een vintage 8-track cassette speler, wat bijdraagt aan de authentieke jaren 70 charme van deze Alfa.

Onder de motorkap ligt een hele fijne motor, gekoppeld aan een soepel schakelende handgeschakelde vijfversnellingsbak. Het onderstel en de remmen zijn eveneens goed verzorgd en functioneren naar behoren. De rijervaring van deze Alfa Romeo GT 1300 Junior is zoals je van dit type verwacht: heerlijk lichtvoetig en vol rijplezier. Deze Alfa biedt een perfect uitgebalanceerde combinatie van sportiviteit en comfort.

Een geliefde Alfa Romeo met rijke historie

De Alfa Romeo GT 1300 Junior was meer dan tien jaar in productie en blijft tot op de dag van vandaag geliefd onder autoliefhebbers. Dit specifieke exemplaar heeft meer dan twee decennia in Syracuse, Italië doorgebracht en is door de vorige eigenaar zorgvuldig onderhouden. De Alfa Romeo heeft een onmiskenbare uitstraling en biedt een onvergetelijke rijervaring.