Kavelnummer: 216 - 56
Kaveltype: % BTW
Deze prachtige Mercedes-Benz 190 SL biedt de ultieme combinatie van klassieke stijl en hoogwaardige Duitse bouwkwaliteit. Bekend als het stijlvolle kleine broertje van de beroemde 300 SL, deelt de 190 SL dezelfde elegantie en hoogwaardige afwerking die de SL-serie iconisch maakte. Dit exemplaar heeft bovendien zijn leven doorgebracht in het zonnige en droge Californië, wat bijdraagt aan de mooie en nette staat waarin deze auto verkeert.
Oorspronkelijke charme en authentieke details
Met zijn goed bewaarde carrosserie en originele details, straalt deze 190 SL authenticiteit uit. Het is duidelijk dat de wagen zorgvuldig bewaard en onderhouden is, met een liefdevolle restauratie en technische revisie in het verleden. De auto bevindt zich nu in nette conditie, waarbij alle klassieke elementen in harmonie zijn met de originele staat.
Elegantie en rijcomfort
Het rijden in de 190 SL is een ervaring op zich. Waar de 300 SL bekendstaat om zijn prestaties, is de 190 SL ontworpen voor luxe en comfort. Met een ingetogen elegantie en verfijnd rijcomfort is deze SL perfect voor wie op zoek is naar een klassieke roadster met stijl. De karakteristieke lijnen en verchroomde accenten benadrukken het tijdloze ontwerp en maken deze auto tot een blikvanger.
Zeldzaam en waardevol
De Mercedes-Benz 190 SL heeft zich door de jaren heen ontwikkeld tot een gewilde klassieker, geliefd bij verzamelaars over de hele wereld. Dit exemplaar, met zijn goed bewaarde Californische verleden en mooie uitstraling, is een fantastische kans voor liefhebbers en verzamelaars die op zoek zijn naar een Mercedes-Benz 190 SL.