Kavelnummer: 216 - 67
Kaveltype: % BTW
Deze Volvo Amazon 121, uitgerust met de betrouwbare B18-motor, is in uitstekende staat. De auto heeft in het verleden een volledige restauratie ondergaan, waarbij zowel de carrosserie als de techniek grondig zijn aangepakt. Dit maakt de Amazon niet alleen een lust voor het oog, maar ook een genot om mee te rijden.
Strak Plaatwerk en Fraai Lakwerk
De carrosserie van deze Amazon verkeert in zeer goede staat. Het dunne plaatwerk sluit overal perfect aan, en de auto is tijdens de restauratie opnieuw gespoten. Het lakwerk is op hoog niveau uitgevoerd, met veel aandacht voor details en behoud van originaliteit. Ook de stalen velgen en het chroomwerk zijn in uitstekende conditie, wat bijdraagt aan de strakke uitstraling van de auto.
Comfortabel en Verzorgd Interieur
Het interieur van de Volvo is volledig vernieuwd. De stoelen zijn opnieuw bekleed en gevuld, wat zorgt voor een comfortabele zit. De hemelbekleding en het dashboard zijn in topconditie, en de originele instrumenten en bedieningselementen functioneren perfect. Het stuur en de pookknop zien er prachtig uit en maken het interieur compleet.
Uitstekende Rijprestaties en Betrouwbare Techniek
Onder de motorkap bevindt zich de volledig gereviseerde B18-motor, die soepel draait en bij alle toerentallen vloeiend presteert. De handgeschakelde transmissie met vier versnellingen schakelt soepel, en zowel het onderstel als de remmen zijn vernieuwd. Met 66 pk en een enkele carburateur biedt deze Amazon een fijne en betrouwbare rijervaring.