Kavelnummer: 216 - 74
Kaveltype: % BTW
Bent u op zoek naar een unieke klassieker die garant staat voor puur rijplezier? Deze prachtige Morgan 4/4 uit 1962, een van slechts 59 exemplaren uit de derde serie, biedt precies dat. Aangedreven door een Ford 1.3 liter viercilinder motor, is deze lichtgewicht sportwagen ontworpen voor plezier en wendbaarheid. Na 60 jaar blijft het een genot om in te rijden, waarbij het lage gewicht en het adequate vermogen zorgen voor een geweldige rijervaring.
Uitstekend onderhouden en gedocumenteerd
Van 1985 tot 2018 was deze Morgan in bezit van één toegewijde eigenaar, die de auto altijd zorgvuldig heeft onderhouden. Het onderhoud is uitgebreid gedocumenteerd, met facturen, oude kentekenlabels en verzekeringspapieren die de historie van de auto onderbouwen. De carrosserie en het chassis verkeren in zeer goede staat en zijn vrij van roest. De lak, opnieuw gespoten in de originele kleur, toont wat gebruikssporen die passen bij de leeftijd, maar dit draagt alleen maar bij aan de charme van deze klassieke auto.
Authentiek interieur met patina
Het interieur van de Morgan is uitgevoerd in origineel zwart leder, dat door de jaren heen een prachtige patina heeft ontwikkeld. De originele zwarte tapijten en het klassieke houten dashboard met Smith-instrumenten geven het interieur een authentieke uitstraling. De zitpositie is perfect voor sportief rijgedrag, en het originele stuur voegt nog meer karakter toe aan de rijervaring.
Krachtige prestaties met lichtgewicht chassis
Onder de motorkap ligt een 1.3 liter Ford-motor met 57 pk, gekoppeld aan een handgeschakelde transmissie met vier versnellingen. Hoewel dit vermogen bescheiden lijkt, is het meer dan voldoende om de slechts 690 kg wegende Morgan 4/4 vlot en wendbaar te houden. Dankzij de schijfremmen voor en het soepele onderstel blijft de auto stabiel en comfortabel, zelfs bij sportief rijden.