Kavelnummer: 216 - 76
Kaveltype: % BTW
Deze prachtige Alfa Romeo 2000 Spider Veloce uit 1982 is al sinds 1992 op Nederlands kenteken en werd oorspronkelijk nieuw geleverd in de Verenigde Staten. De auto is in het verleden gerestaureerd en gereviseerd, en is sindsdien een hele aantrekkelijke verschijning gebleven. Het exemplaar is altijd goed onderhouden en blijft een uitstekende keuze voor liefhebbers van klassieke Alfa Romeo’s.
Goed verzorgde carrosserie met correcte details
De carrosserie verkeert in goede staat, met correcte passingen en fraai plaatwerk. De auto is gespoten in het opvallende en zeldzame kleurenpalet van Alfa Rosso over Blu Scuro, wat bijdraagt aan zijn unieke uitstraling. De rode lak heeft slechts lichte gebruikssporen die passen bij de leeftijd van de auto. De cabrioletkap is eveneens in mooie staat en sluit overal mooi aan, terwijl hij eenvoudig te bedienen is. De auto staat op originele stalen wielen met verchroomde wieldoppen en is voorzien van goede banden in de juiste maten.
Fraai blauw leren interieur en moderne gemakken
Het interieur is recent opnieuw bekleed met prachtig blauw leer dat zowel soepel als goed verzorgd is. Ook de tapijten zijn vernieuwd en van mooie kwaliteit, passend in het stijlvolle geheel. Alle instrumenten zien er netjes uit en dragen bij aan de klassieke rijervaring. De Spider is verder uitgerust met elektrisch bedienbare ramen en een autoradio, waardoor moderne gemakken worden gecombineerd met het klassieke design.
Rijdt heerlijk
Onder de motorkap bevindt zich de keurig onderhouden 2.0-liter Twin-Cam viercilinder motor met brandstofinjectie, gekoppeld aan een handgeschakelde vijfversnellingsbak. De motor reageert netjes op het gas en klinkt zoals alleen een klassieke Alfa Romeo kan klinken. Deze Spider biedt een heerlijk lichtvoetig rijgedrag, wat hem perfect maakt voor zowel lange ritten als dagelijks gebruik.
Een bijzondere Alfa Romeo in een zeldzame kleurstelling
De Alfa Romeo 2000 Spider Veloce is een klassieker die rijplezier combineert met stijl en betrouwbaarheid. Met zijn zeldzame kleurstelling, en nette staat is dit een bijzonder exemplaar. Het bezit van een bijzondere auto hoeft geen fortuin te kosten, en deze Alfa biedt de perfecte balans tussen klasse en gebruiksgemak.