Estimate
Dit is een openbare veiling. Een uitgebracht bod op dit kavel is bindend. Maak a.u.b. gebruik van de kijkdagen alvorens een bod uit te brengen. Op dit kavel is geen recht van retour van toepassing.
Kavelnummer: 217 - 92
Kaveltype: % BTW
Veilingkosten:
Ophaaldag: Bekijk transportmogelijkheden
Sluit: ...
Verkoper bepaalt na de veiling of de kavel wordt gegund - Meer informatie
Classic Car Auctions is niet de verkoper. Wij veilen en factureren als bemiddelaar namens een derde partij, de verkoper.
Deze prachtige Jaguar XJ6 4.2 Coupé uit 1975 is een zeldzaam exemplaar, met slechts 6.505 geproduceerde XJ6-Coupés. Dit model werd nieuw geleverd in het Verenigd Koninkrijk in de fraaie kleur Lavender Blue, gecombineerd met een stijlvol tan lederen interieur. De coupé is uitgevoerd met het stuur rechts (RHD) en werd oorspronkelijk aangeschaft door een Jaguar-medewerker in Coventry. Dankzij jarenlang uitstekend onderhoud en een indrukwekkende documentatie van facturen verkeert deze klassieke Jaguar in een voortreffelijke staat.
Exterieur – Tijdloze Elegant in Topconditie
De carrosserie van deze XJ6 Coupé werd in 1992 volledig aangepakt en straalt nog altijd in perfectie. Het plaatwerk is strak, met goede passingen, en het fraaie lakwerk accentueert de elegante lijnen van de auto. Het vinyl dak verkeert eveneens in uitstekende staat en behoudt zijn originele uitstraling. De onderzijde van de auto is nog origineel en volledig roestvrij, wat getuigt van de zorg waarmee de auto door de jaren heen is onderhouden. Dit exemplaar is een visueel juweel dat de tijd heeft doorstaan.
Interieur – Authentiek en Karaktervol
Binnenin is het interieur van de Jaguar volledig origineel gebleven en straalt het een mooie patina uit. De tan lederen bekleding is een perfecte aanvulling op de stijlvolle buitenkant. Het interieur ademt luxe en comfort uit, en de originele details versterken de authentieke charme van deze Britse klassieker. Ondanks de jaren heeft het interieur zijn klassieke uitstraling behouden, wat bijdraagt aan de aantrekkingskracht van dit model.
Uitstekend Onderhouden en Documentatie-Rijk
Meer dan dertig jaar was deze coupé in het bezit van één zorgvuldige eigenaar in Engeland, die de auto perfect heeft onderhouden. De documentatie bevat talloze facturen die de zorgvuldige onderhoudsgeschiedenis en het behoud van de originele onderdelen aantonen. Ruim drie jaar geleden werd deze XJ6 naar Nederland gebracht, waar hij opnieuw een technische optimalisatie onderging. Ook van deze werkzaamheden zijn de facturen aanwezig. Het resultaat is een coupé in uitstekende staat, klaar om te rijden en te bewonderen.
Een Tijdloze Jaguar met Stijlvolle Historie
Deze Jaguar XJ6 Coupé 4.2 is een bijzondere klassieker met een rijke historie, verfijnde kleurstelling en authentieke uitstraling. Het onderhoud, de documentatie en de zorg waarmee deze auto is behandeld, maken dit een waardevolle aanwinst voor elke verzamelaar of liefhebber van Britse klassiekers.
----
Dit kavel maakt deel uit van de spectaculaire online veiling "Gallery Aaldering Warehouse Trade-in Auction". De veiling bestaat uit drie delen. Wij nodigen u van harte uit om deze unieke collectie te ontdekken tijdens de kijkdagen. Mis deze kans niet en bekijk alles zelf van dichtbij.
Wilt u de kijkdagen bezoeken?
Om de kijkdagen bij te wonen, koopt u uw ticket online. Elk ticket is inclusief een gratis kopje koffie of thee.
Klik hier om uw ticket te reserveren.
Houd er rekening mee dat hoewel tickets voor een specifiek tijdslot zijn, u desgewenst langer kunt blijven.
Bekijk ook de andere veilingen:
- Deel 1 - Gallery Aaldering Warehouse Trade-in Auction
- Deel 2 - Gallery Aaldering Warehouse Trade-in Auction
- Deel 3 - Gallery Aaldering Warehouse Trade-in Auction