Alfa Romeo Spider 1750 Iniezione Duetto 1969

Startbod

56.000,00 - 70.000,00

Kavelnummer: 217 - 93

Kaveltype: % BTW

Deze Alfa Romeo Spider 1750 Iniezione Duetto uit 1969 is een van de meest gewilde uitvoeringen van de klassieke Spider-serie. Uitgevoerd in de geliefde kleur Rosso Alfa, verkeert de auto in een zeer fraaie staat. De carrosserie is strak, en de portieren sluiten soepel, wat wijst op een stevig chassis. Plekken zoals de achterrand van de kofferbak en laspunten onder de motorkap zijn in zeer nette conditie.

Goed onderhouden met originele details

De auto is in het verleden opnieuw gespoten, waarschijnlijk door het dof worden van de originele lak in Amerika. Ondanks de minimale gebruikssporen is de auto goed verzorgd. Het interieur is authentiek, met een fraai, in carrosseriekleur uitgevoerd dashboard en keurig functionerende Veglia-meters. De stoelen zijn opnieuw bekleed en bieden veel comfort.

Krachtige 1750 cc injectiemotor

De 1750 cc injectiemotor levert samen met de sportieve uitlaat een fantastische rijervaring. Met zijn gezonde motorgeluid en handgeschakelde transmissie biedt deze Duetto het ongeëvenaarde rijplezier waar de Alfa Romeo 105-serie om bekend staat.

Houd er rekening mee dat hoewel tickets voor een specifiek tijdslot zijn, u desgewenst langer kunt blijven.