Triumph TR6 1972

Startbod

26.000,00 - 36.000,00

Kavelnummer: 217 - 113

Kaveltype: % BTW

De Triumph TR6 uit 1972 is een iconische Britse roadster die zowel sportiviteit als rijplezier perfect weet te combineren. Deze tweezitter, ontworpen door Karmann, bouwt voort op de succesvolle basis van zijn voorganger, de TR5. De krachtige 2.5-liter zescilindermotor, gekoppeld aan een handgeschakelde transmissie met overdrive, maakt deze auto een fantastische metgezel voor zowel toertochten als lange afstanden.

Prachtige Gerestaureerde Carrosserie

De auto is in het verleden volledig gerestaureerd en verkeert nog steeds in uitstekende staat. De carrosserie is voorzien van origineel en strak plaatwerk met perfecte passingen. Het donkerblauwe exterieur heeft minimale sporen van gebruik, passend bij de leeftijd van de auto. De TR6 staat op originele stalen wielen met banden in de juiste maat, wat de auto die kenmerkende stoere uitstraling geeft.

Tijdloos Interieur

Het interieur van de Triumph is volledig tijdcorrect. De kuipstoelen zijn deels bekleed met ribstof en deels met skai, en verkeren in zeer nette staat. Het houten dashboard met Smith-instrumenten is prachtig verzorgd en alle bedieningselementen functioneren zoals het hoort. De cabrioletkap van Sonnenland is ook in uitstekende conditie, waardoor deze TR6 klaar is voor elk avontuur, ongeacht het weer.

Technisch in goede conditie

De 2.5-liter zes-in-lijn is altijd keurig onderhouden en levert zijn 150 pk met een krachtige soundtrack die zelfs na 45 jaar nog steeds indrukwekkend is. De overdrive schakelt soepel en zorgt voor extra comfort tijdens lange ritten. Ook het onderstel, de remmen en de transmissie zijn in perfecte staat, wat bijdraagt aan het fijne rijgedrag van deze klassieke sportauto.