Kavelnummer: 217 - 115
Kaveltype: % BTW
Wat een prachtig gerestaureerd en bijzonder exemplaar van de iconische Land Rover Series I uit de vroege jaren ’50! Deze Land Rover 80, een uiterst gewilde voor-1952-versie, heeft recent een uitgebreide body-off restauratie ondergaan en verkeert nu in buitengewone staat. Dit model, voorzien van twee achterstoelen en uitgevoerd als linksgestuurde variant, is met zijn 80-inch wielbasis een geliefd en hoogwaardig verzamelobject voor de ware liefhebber van klassieke terreinwagens.
Historische Terreinwagen met Unieke Ontwikkeling
De Land Rover werd aanvankelijk ontwikkeld met een bescheiden productievooruitzicht, geïnspireerd op de beroemde Amerikaanse Jeep. Dit model overtrof echter alle verwachtingen en groeide al snel uit tot een icoon binnen de wereld van vierwielaangedreven voertuigen. De focus lag op functionaliteit en duurzaamheid, eigenschappen die deze auto zijn legendarische status opleverden. Dankzij de toepassing van robuuste materialen, zoals aluminium om corrosie tegen te gaan, bleek de Land Rover een onverwoestbare metgezel voor zowel agrariërs als avonturiers.
Uitstekende Restauratie en Verzorgde Details
Deze Land Rover is recent volledig ‘body-off’ gerestaureerd, waarbij de carrosserie tot op het laatste detail onder handen is genomen en de techniek grondig is gereviseerd. Het resultaat is een voertuig dat niet alleen visueel in uitmuntende staat verkeert, maar ook technisch optimaal functioneert. De lak, het plaatwerk en de onderzijde van de wagen zijn allemaal met veel zorg hersteld en stralen vakmanschap uit. Het interieur is net zo fraai, met perfect passende bekleding en een authentieke uitstraling die geheel recht doet aan de originele specificaties.
Klaar voor Nieuwe Avonturen
Meer dan 60 jaar na zijn introductie heeft de Land Rover Series I nog steeds niets aan charme en veelzijdigheid ingeboet. Deze terreinwagen is klaar om nieuwe avonturen aan te gaan en zijn nieuwe eigenaar mee te nemen op onvergetelijke ritten. Het is een zeldzame kans om een stukje autogeschiedenis te bezitten dat niet alleen indrukwekkend is om naar te kijken, maar ook gebouwd is om te rijden.