Kavelnummer: 217 - 117
Kaveltype: % BTW
Deze Rolls-Royce Corniche Cabriolet uit 1972 is een prachtig voorbeeld van een klassieke auto die zijn ware doel heeft gediend: rijden! Dit exemplaar is afkomstig uit de eerste serie en wordt gekenmerkt door zijn gebruikssporen, wat alleen maar bijdraagt aan het karakter en de charme van deze iconische cabriolet. Met een stunning colour scheme van een wit exterieur, groen lederen interieur en een bijpassende groene kap, is dit een auto die direct in het oog springt.
Prachtig Samengestelde Kleurstelling
De originele eigenaar koos een stijlvolle en unieke kleurcombinatie. De groene kap, die elektrisch bediend kan worden, is nog volledig origineel en functioneert perfect, ondanks lichte gebruikerssporen. Het interieur ademt luxe en verfijning, met leder dat een fraai patina heeft ontwikkeld, hoewel er een kleine scheur in de bestuurdersstoel zichtbaar is. De tapijten zijn van hoge kwaliteit en nog steeds in goede staat, wat de aandacht voor detail in deze Corniche onderstreept.
Technisch in Goede Staat
De carrosserie vertoont wat gebruikssporen die passen bij de leeftijd en kilometerstand van de auto, maar dat maakt haar niet minder indrukwekkend. Het chroomwerk op de carrosserie is netjes onderhouden en verkeert in een gebruikte maar nette staat. De 6,75-liter V8-motor, bekend om zijn betrouwbaarheid, loopt nog steeds soepel. Deze is gekoppeld aan een automatische transmissie die perfect schakelt, en het hydraulische veersysteem draagt bij aan het comfort dat je van een Rolls-Royce verwacht.
Perfect voor Rijplezier
Met 81.689 mijlen op de teller heeft deze Corniche al veel rijplezier geboden, en dat is precies wat deze auto zo aantrekkelijk maakt. Het regelmatig gebruik van deze auto heeft ervoor gezorgd dat alle mechanische onderdelen in goede staat verkeren. Deze Corniche is klaar om nog vele kilometers te maken.