Porsche 928 S4 1983

Startbod

30.000,00 - 45.000,00

Kavelnummer: 217 - 118

Kaveltype: % BTW

Voor liefhebbers van klassieke Porsches is de vraag naar de 928-serie explosief gestegen, en dit specifieke exemplaar uit 1983 is een absolute topper. Deze Porsche 928 S, nieuw geleverd in Frankrijk en inmiddels in Nederland, heeft slechts 147.000 kilometer op de teller en biedt een fantastische rijervaring, mede dankzij de zeldzame handgeschakelde transmissie.

Prachtige Carrosserie en Perfecte Lak

De carrosserie van deze Porsche is recent volledig gerestaureerd. Het plaatwerk werd kaal gemaakt, waar nodig gerepareerd, en opnieuw gespoten in de originele kleur. Het resultaat is verbluffend: de lak verkeert in uitstekende staat en de auto oogt als nieuw. Ook de originele wielen en banden zijn in topconditie, terwijl de rubberen achterspoiler en portierrubbers in nette gebruikte staat verkeren. Deze auto straalt vakmanschap uit, zowel in de afwerking als in de presentatie.

Luxe Interieur in Vol-Leder

Het interieur van deze 928 S is een toonbeeld van luxe. Het volledige interieur, inclusief het dashboard en het instrumentencluster, is bekleed met hoogwaardig leder. Het leder verkeert in uitstekende conditie en ziet er nog steeds prachtig uit. De elektrisch verstelbare stoelen bieden uitstekend comfort en zijn, net als de tapijten, zeer goed verzorgd. Verder is de Porsche uitgerust met climate control en een radio, en alle bedieningselementen functioneren perfect.

Krachtige V8 en Handgeschakelde Transmissie

Onder de motorkap ligt een 4.7 liter V8 die maar liefst 300 pk levert, zoals bevestigd door een recente dyno-test. Deze krachtbron is gekoppeld aan een handgeschakelde transmissie met vijf versnellingen die soepel en precies schakelt. De Porsche 928 S is een echte Gran Tourer, ideaal voor lange ritten op hoge snelheid, en biedt naast prestaties ook het praktische voordeel van een ruime kofferbak.