Kavelnummer: 217 - 121
Kaveltype: % BTW
Deze prachtige Maserati Quattroporte 4200 GT uit 1968 is een uitzonderlijk exemplaar van de eerste serie, oorspronkelijk geleverd in Zwitserland. De auto is compleet met de originele motor, versnellingsbak en interieur. Bijzonder aan deze Quattroporte is de zorgvuldige restauratie: professioneel uitgevoerd en afgewerkt met hoogwaardig lakwerk, wat het model terugbrengt naar zijn oorspronkelijke glans en klasse.
Unieke Kleurstelling en Authentieke Details
Met zijn elegante carrosserie en prachtig cognackleurig interieur ademt deze Maserati stijl en vakmanschap uit. Het interieur is origineel behouden, wat een zeldzaam en authentiek tintje toevoegt aan dit verzamelwaardige model. Het voertuig werd vóór de restauratie gebruikt en reed uitstekend, wat de basis legt voor een soepel rijgedrag na voltooiing van de huidige restauratie. De uitgebreide documentatie bevestigt het Zwitserse verleden en biedt een gedetailleerde kijk op de rijke geschiedenis van deze auto.
Iconische Luxe en Sportiviteit
De Quattroporte staat bekend als een baanbrekend model dat luxe en prestaties samenbrengt in een sedan met sportieve allure. Deze 4200 GT vertegenwoordigt het vakmanschap en de technische kwaliteit waarvoor Maserati al decennialang staat. Het maakt dit exemplaar niet alleen een genot om naar te kijken, maar ook een veelbelovende rijdersauto voor de liefhebber.