Avions Voisin C1 1921

Startbod

80.000,00 - 120.000,00

Kavelnummer: 217 - 126

Kaveltype: % BTW

Deze 1921 Avions Voisin C1 is een van de weinige overgebleven exemplaren van een model waarvan slechts 1.000 stuks werden gebouwd. De auto is een zeldzame verschijning en biedt een unieke kans om een unieke Franse auto te bezitten. Deze Avions is in het verleden gerestaureerd met aandacht voor originaliteit en is sindsdien voornamelijk bewaard gebleven in een Avions Voisin-verzameling.

Goed bewaard gebleven carrosserie en authentieke details

De carrosserie verkeert, gezien de leeftijd, in goede staat. De lak is nog steeds in goede conditie, met enkele gebruikssporen die passen bij de leeftijd van de auto. Bijzonder aan deze C1 zijn de typerende Art-Déco-bekleding achterin, samen met de unieke dubbele stoeltjes die ook kunnen dienen als voetensteun. Deze details maken de auto een echte blikvanger en een weerspiegeling van het vakmanschap van die tijd.

Interieur en unieke kenmerken

Het interieur is een combinatie van zwart leer voor de bestuurder en bijrijder, terwijl de achterpassagiers kunnen genieten van luxe bekleding in Art-Déco-stijl, kenmerkend voor Avions Voisin. Het dashboard is in goede staat, en de auto bevat prachtige details zoals de koperomlijsting van de grille en twee reservewielen aan weerszijden van de motorruimte, wat de exclusiviteit van deze auto benadrukt.

Technische details en rijervaring

De C1 wordt aangedreven door een viercilindermotor die de auto een topsnelheid van iets meer dan 50 km/u bezorgt. De motor is los maar wij adviseren een uitgebreide service voordat hij weer de weg op kan.