Mercedes-Benz 190D Heckflosse - Gerestaureerde conditie - 1964

Startbod

18.000,00 - 28.000,00

Kavelnummer: 217 - 130

Kaveltype: % BTW

Deze Mercedes-Benz 190D Heckflosse uit 1964 is een schitterende vertegenwoordiger van het iconische Heckflosse-model. In de jaren '60 was dit model bijzonder populair en geliefd om zijn robuustheid en betrouwbaarheid. Deze 190D is uitgerust met de 1,9 liter dieselmotor, bekend om zijn efficiëntie en duurzame prestaties. Het klassieke exterieur in een elegant kleurenschema benadrukt de originele uitstraling van de Heckflosse, met prachtig verchroomde details en bijna krasvrije ruiten.

Grondige Restauratie en Authentiek Behouden

Deze Mercedes werd uitgebreid gerestaureerd en gereviseerd, waardoor de auto zowel optisch als technisch in goede staat verkeert. Tijdens de restauratie werd de carrosserie professioneel overgespoten, wat resulteert in een prachtig egaal uiterlijk met strakke paneelpassingen. Het interieur is even indrukwekkend: de rode kunstleren bekleding en het originele dashboard zijn goed bewaard gebleven en dragen bij aan het authentieke karakter. Daarnaast zijn het chroomwerk en de rubberdelen in nette conditie.

Goed Onderhouden en Rijk Gedocumenteerd

De documentatie bij deze Mercedes bevat uitgebreide onderhoudsfacturen van Mercedes-Benz-specialisten, wat aantoont dat de auto altijd het juiste onderhoud kreeg. Recente werkzaamheden, zoals de vervanging van de waterpomp en de revisie van het stuurhuis, bevestigen dat deze Heckflosse klaar is voor zorgeloos rijplezier. De originele Blaupunkt-radio en het Elfenbein stuurwiel voegen een vleugje nostalgie toe aan de rijervaring.

Comfortabele Rijeigenschappen

Bij het starten komt het herkenbare dieselgeluid van de 1,9 liter motor tot leven, een motor die niet alleen soepel loopt maar ook voldoende koppel levert voor een ontspannen rit. De handgeschakelde transmissie schakelt soepel, en het lichte koppelings- en rempedaal zorgen voor een aangename rijervaring. Onderweg voelt de 190D solide en betrouwbaar aan, precies zoals een klassieke Mercedes behoort te rijden.