Volkswagen Kever Convertible 1958

Startbod

30.000,00 - 40.000,00

Kavelnummer: 217 - 133

Kaveltype: % BTW

Deze Volkswagen Kever Convertible uit 1958 is een schitterend voorbeeld van tijdloze elegantie. Uitgevoerd in Atlasblau met een stijlvol grijs interieur, straalt deze Kever de charme uit die dit iconische model zo geliefd maakt. Oorspronkelijk nieuw geleverd in Zweden, heeft deze klassieker een goed bewaard leven geleid en verkeert in een prachtige conditie.

Authentieke Restauratie en Historische Details

De Kever is in het verleden zorgvuldig gerestaureerd met behoud van zijn originaliteit. De originele lak in Atlasblau is opnieuw aangebracht en hoewel er enkele gebruikssporen aanwezig zijn, versterkt dit het karakter van de auto. De chromen bumpers en sierlijsten verkeren in uitstekende staat, waardoor deze Kever straalt zoals het hoort. Het interieur is eveneens goed verzorgd en draagt bij aan de algehele aantrekkingskracht van de auto.

Speciale Productiedetails en Documentatie

Een bijzonder kenmerk van deze Kever is dat de nummers overeenkomen met de productiedatum: april 1958. Dit detail benadrukt de zorg waarmee deze auto door de jaren heen is bewaard. Bij de auto wordt uitgebreide documentatie geleverd, waaronder instructieboekjes en facturen uit de vroege jaren '60, wat de rijke geschiedenis van deze klassieker illustreert.

Betrouwbare Prestaties en Rijklaar voor Avonturen

Onder de motorkap bevindt zich de typische luchtgekoelde boxermotor, die soepel loopt en altijd start. Deze Kever biedt het klassieke Volkswagen-rijplezier en is perfect geschikt voor zomerse toertochten met de kap naar beneden.

Deze Volkswagen Kever Convertible Type 1 uit 1958 is een unieke klassieker die zorgvuldig is bewaard.