Ford Mustang Convertible - Zeldzame 1964-5 versie - 1965

Startbod

40.000,00 - 60.000,00

Kavelnummer: 217 - 136

Kaveltype: % BTW

Deze Ford Mustang Convertible is een bijzonder exemplaar uit de eerste productieperiode van de Mustang, ook wel bekend als de 1964.5 generatie. Ford produceerde slechts 28.833 Mustangs in deze vroege uitvoering voordat het modeljaar 1965 officieel begon, waardoor deze auto tot de meest zeldzame Mustangs behoort. Dit exemplaar is uitgevoerd in de originele fabrieksspecificaties, met de iconische kleur Sunlight Yellow en een wit “Crinkle” vinyl interieur, wat de auto een authentieke uitstraling geeft.

Prachtige Restauratie en Opties

De auto is gerestaureerd naar een prachtige staat. Elk paneel van de auto werd vernieuwd, evenals alle chroomstrips en rubbers, om de Mustang in onberispelijke staat te brengen. De lak is met zorg opnieuw aangebracht in de originele kleur, waardoor de auto zijn klassieke uitstraling optimaal behoudt. Deze Mustang is bovendien uitgerust met aantrekkelijke fabrieksopties, waaronder stuurbekrachtiging, krachtige remmen, een sportconsole, een elektrische cabrioletkap, en deluxe wieldoppen.

Mechanische Revisie en Aandacht voor Detail

Tijdens de restauratie werd de techniek gereviseerd. De krachtige 289 cubic inch V8-motor en de automatische transmissie zijn beiden grondig onder handen genomen. Elk aanbouwdeel, van slangen en koeling tot motorsteunen en koppelingen, is vernieuwd, wat bijdraagt aan de betrouwbaarheid en het rijplezier. Deze Mustang is daardoor klaar voor vele jaren zorgeloos rijplezier en biedt met zijn sterke V8-krachtbron en soepel schakelende automaat een geweldige rijervaring.

Prachtig Verzorgd Interieur

Het interieur van de Mustang is volledig opnieuw bekleed in de originele witte kleur en voorzien van strak passende tapijten. Ook de cabrioletkap en de bijbehorende tonneau cover werden vernieuwd om het open rijplezier compleet te maken. Alle instrumenten en bedieningselementen zijn volledig functioneel en in prachtige staat, wat bijdraagt aan de authentieke beleving van deze klassieker.

Documentatie en Historie

De auto wordt geleverd met een uitgebreide documentatie waarin de geschiedenis en de restauratiewerkzaamheden gedetailleerd zijn vastgelegd. De aanwezige foto’s, facturen en documenten gaan terug tot de jaren ’80 en laten zien dat deze Mustang altijd met zorg is onderhouden. Deze documentatie bevestigt de status van deze auto als een gekoesterd exemplaar dat door de jaren heen altijd in topconditie is gehouden.