Estimate
Dit is een openbare veiling. Een uitgebracht bod op dit kavel is bindend. Maak a.u.b. gebruik van de kijkdagen alvorens een bod uit te brengen. Op dit kavel is geen recht van retour van toepassing.
Kavelnummer: 217 - 144
Kaveltype: % BTW
Veilingkosten:
Ophaaldag: Bekijk transportmogelijkheden
Sluit: ...
Verkoper bepaalt na de veiling of de kavel wordt gegund - Meer informatie
Classic Car Auctions is niet de verkoper. Wij veilen en factureren als bemiddelaar namens een derde partij, de verkoper.
Deze Volvo 121 Amazon uit 1962 biedt alles wat een klassieker nodig heeft: originaliteit, betrouwbaarheid en een tijdloos ontwerp. Dit vroege model in tweedeurs uitvoering is uitgerust met karakteristieke details zoals de originele chromen kentekenverlichting en de typerende grille. De lak, die ooit licht is overgespoten, versterkt de frisheid van de auto terwijl het originele karakter behouden blijft. Binnenin straalt de grijze bekleding van het instrumentenpaneel, samen met chromen accenten en rubbermatten, een authentieke charme uit. Deze Amazon is een prachtige weerspiegeling van een goed bewaard erfstuk, solide en in uitstekende staat, ook aan de onderzijde.
Betrouwbare Prestaties en Rijkwaliteit
Onder de motorkap huist de oerbetrouwbare motor van Volvo die in combinatie met een soepel schakelende versnellingsbak een stabiele en plezierige rijervaring biedt. De Amazon voelt solide aan en heeft de comfortabele wegligging waar het model bekend om staat. De motorruimte verkeert in zeer verzorgde staat, een teken van jarenlang nauwgezet onderhoud. Of u nu toertochten maakt of deelneemt aan klassieke evenementen, deze Amazon zal u veilig en stijlvol vervoeren.
Gedocumenteerde Historie en Originele Uitrusting
Deze Amazon komt met een complete documentatieset, inclusief originele handleidingen, diverse facturen en zelfs een authentieke Becker Monte Carlo radio, wat de auto nog aantrekkelijker maakt voor verzamelaars. De originele documenten weerspiegelen de zorg en aandacht van vorige eigenaren, wat deze Amazon extra speciaal maakt voor elke echte liefhebber.
----
Dit kavel maakt deel uit van de spectaculaire online veiling "Gallery Aaldering Warehouse Trade-in Auction". De veiling bestaat uit drie delen. Wij nodigen u van harte uit om deze unieke collectie te ontdekken tijdens de kijkdagen. Mis deze kans niet en bekijk alles zelf van dichtbij.
Wilt u de kijkdagen bezoeken?
Om de kijkdagen bij te wonen, koopt u uw ticket online. Elk ticket is inclusief een gratis kopje koffie of thee.
Klik hier om uw ticket te reserveren.
Houd er rekening mee dat hoewel tickets voor een specifiek tijdslot zijn, u desgewenst langer kunt blijven.
Bekijk ook de andere veilingen:
- Deel 1 - Gallery Aaldering Warehouse Trade-in Auction
- Deel 2 - Gallery Aaldering Warehouse Trade-in Auction
- Deel 3 - Gallery Aaldering Warehouse Trade-in Auction