Estimate
Dit is een openbare veiling. Een uitgebracht bod op dit kavel is bindend. Maak a.u.b. gebruik van de kijkdagen alvorens een bod uit te brengen. Op dit kavel is geen recht van retour van toepassing.
Kavelnummer: 218 - 153
Kaveltype: % BTW
Veilingkosten:
Ophaaldag: Bekijk transportmogelijkheden
Sluit: ...
Verkoper bepaalt na de veiling of de kavel wordt gegund - Meer informatie
Classic Car Auctions is niet de verkoper. Wij veilen en factureren als bemiddelaar namens een derde partij, de verkoper.
Deze 1971 Maserati Ghibli SS Coupé is een zeldzame Italiaanse supercar uit de jaren '70, uitgevoerd in de opvallende kleur "Oro Kelso" (goud) met een stijlvol "Senape" (tan) Connolly lederen interieur. Met slechts 47.086 miles op de teller en een schitterende patina op het originele interieur, biedt dit exemplaar de perfecte balans tussen verfijning en sportiviteit.
Lage kilometerstand en krachtige V8-
De Ghibli SS onderscheidt zich van de standaard Ghibli door de 4.9-liter V8-motor, die 335 pk levert en de auto in staat stelt een topsnelheid van 280 km/u te bereiken. Deze motor is gekoppeld aan de gewilde handgeschakelde ZF-vijfversnellingsbak, wat zorgt voor een ongeëvenaarde rijervaring. Dankzij het vermogen en de elegantie was deze Maserati destijds de snelste auto die het merk ooit had gebouwd.
Uitmuntende staat en authentiek
Dit exemplaar is perfect onderhouden en beschikt nog steeds over zijn originele interieur, dat in goede conditie verkeert. De combinatie van de soepele, authentieke Connolly lederen bekleding en de originele tapijten geven de auto een tijdloze uitstraling. Het exterieur is eerder om cosmetische redenen opnieuw gespoten en is in prachtige staat. De carrosserie, ontworpen door Giorgetto Giugiaro bij Ghia, heeft correct sluitend plaatwerk en prachtig chroomwerk, wat het geheel compleet maakt.
Historie en certificering
Deze Maserati Ghibli SS Coupé is niet alleen een zeldzame verschijning, met slechts 425 gebouwde exemplaren, maar komt ook met een Maserati Classiche certificaat. Dit maakt de auto niet alleen tot een rijplezier, maar ook een waardevol verzamelobject voor liefhebbers van klassieke Italiaanse supercars.
----
Dit kavel maakt deel uit van de spectaculaire online veiling "Gallery Aaldering Warehouse Trade-in Auction". De veiling bestaat uit drie delen. Wij nodigen u van harte uit om deze unieke collectie te ontdekken tijdens de kijkdagen. Mis deze kans niet en bekijk alles zelf van dichtbij.
Wilt u de kijkdagen bezoeken?
Om de kijkdagen bij te wonen, koopt u uw ticket online. Elk ticket is inclusief een gratis kopje koffie of thee.
Klik hier om uw ticket te reserveren.
Houd er rekening mee dat hoewel tickets voor een specifiek tijdslot zijn, u desgewenst langer kunt blijven.
Bekijk ook de andere veilingen:
- Deel 1 - Gallery Aaldering Warehouse Trade-in Auction
- Deel 2 - Gallery Aaldering Warehouse Trade-in Auction
- Deel 3 - Gallery Aaldering Warehouse Trade-in Auction