Kavelnummer: 218 - 154
Kaveltype: % BTW
Deze BMW 501 V8 uit 1957 is een toonbeeld van vakmanschap en zorg, waarbij het oorspronkelijke ontwerp tot in de kleinste details is behouden. In 2016 ontving deze auto een beoordeling van 56 op 60 punten van de BMW V8 Club, wat de hoge kwaliteit van de restauratie benadrukt. De elegante grijze lak met het witte dak straalt verfijning uit en verkeert nog steeds in uitstekende conditie. Daarnaast zijn de chromen accenten prachtig gepolijst, wat de klassieke uitstraling van de auto versterkt.
Authentiek Interieur met Jaren ’50 Charme
Binnenin ademt deze BMW de sfeer van de jaren '50, met opnieuw beklede rode en witte stoelen die prachtig contrasteren met het exterieur. Elk detail in het interieur, van de stijlvolle transistorradio tot de nauwkeurig gerestaureerde instrumenten, is in topconditie en weerspiegelt de tijdloze charme van het model.
Betrouwbare Kracht van een V8-Motor
Onder de motorkap ligt een soepel lopende, volledig gereviseerde 2,6-liter V8-motor die de kenmerkende diepe uitlaatklank levert. De motor, versnellingsbak en achteras zijn gereviseerd voor optimale betrouwbaarheid. Bovendien is de auto uitgerust met elektronische ontsteking en een dynamo, wat zorgt voor verbeterde prestaties en moderne betrouwbaarheid.
Rijke Historie en Persoonlijke Aantekeningen
Deze BMW werd oorspronkelijk in 1957 als directiewagen in Zweden geleverd en heeft sindsdien een goed gedocumenteerde historie opgebouwd. De vorige eigenaar hield persoonlijke aantekeningen bij, waarin hij zijn ervaringen met de auto beschrijft, van de restauratie tot zijn reizen door Europa. Deze aantekeningen, samen met de originele handleiding en het garantieboekje, maken de auto nog specialer voor de verzamelaar.