Kavelnummer: 218 - 155
Kaveltype: % BTW
Deze Jaguar MK II 3.4 uit 1966 schittert in een verfijnde donkerblauwe metallic lak die perfect combineert met een warmrood leren interieur. Deze kleurstelling benadrukt het sportieve karakter van de auto en voegt een chique uitstraling toe. Het interieur ademt Britse klasse met fraai glanzend houtwerk op het dashboard en nauwelijks zichtbare gebruikssporen op het rode leer, waardoor de originele charme volledig behouden is.
Zorgvuldig Gerestaureerd en Onderhouden
De auto werd midden jaren '90 naar Nederland geïmporteerd en sindsdien uitgebreid gerestaureerd. Het resultaat is een uitzonderlijk goed onderhouden Jaguar, zowel optisch als technisch. De carrosserie is strak met perfecte sluitingen, en de details – van het chroomwerk tot de rubbers – zijn in uitstekende staat. De Jaguar is verder voorzien van de iconische spaakwielen die zijn tijdloze stijl completeren.
Perfect voor Dagelijks Genot en Langere Ritten
Deze Jaguar is uitgerust als ‘daily driver’ met een rembekrachtiger en een LPG-installatie, waardoor deze krachtige 3,4-liter zescilinder ook voordeliger rijdt. De motor loopt soepel en levert 210 pk, genoeg om de topsnelheid van 195 km/u te bereiken. Dit model heeft een automatische transmissie, waardoor hij heerlijk comfortabel rijdt, ideaal voor zowel toertochten als dagelijks gebruik. De roestvrijstalen uitlaat voegt niet alleen duurzaamheid toe maar zorgt ook voor een aangenaam, vol motorgeluid.
Goed Gedocumenteerd en Uitstekende Bodemstaat
De bodemplaat en dorpels zijn in zeer goede conditie, wat bijdraagt aan het rijcomfort en de veiligheid. Voor geïnteresseerden zijn er uitgebreide foto’s van de onderzijde beschikbaar, die het onderhoudsverleden en de huidige staat goed weergeven.