Estimate
Dit is een openbare veiling. Een uitgebracht bod op dit kavel is bindend. Maak a.u.b. gebruik van de kijkdagen alvorens een bod uit te brengen. Op dit kavel is geen recht van retour van toepassing.
Kavelnummer: 218 - 162
Kaveltype: % BTW
Veilingkosten:
Ophaaldag: Bekijk transportmogelijkheden
Sluit: ...
Verkoper bepaalt na de veiling of de kavel wordt gegund - Meer informatie
Classic Car Auctions is niet de verkoper. Wij veilen en factureren als bemiddelaar namens een derde partij, de verkoper.
Deze Fiat 1100B uit 1957 is niet alleen een prachtige klassieker, maar ook Mille Miglia-eligible, wat betekent dat hij geschikt is voor deelname aan deze legendarische race. De auto beschikt over een Registro 1000 Miglia-certificaat, wat zijn historische waarde en authenticiteit bevestigt. In 2021 nam deze Fiat al deel aan de Mille Miglia en is sindsdien volledig geprepareerd voor deelname aan toekomstige rally’s, inclusief een Brantz rallymeter.
Origineel Nederlands kenteken en tijdloze charme
Deze Fiat 1100B, oorspronkelijk geleverd in Nederland, bezit nog steeds zijn originele kenteken en verkeert in uitstekende staat. De carrosserie is eerder opnieuw gespoten en oogt nog steeds fris, met strakke passingen en goed onderhouden rubbers. Het chroomwerk, zoals de grille en wieldoppen, heeft een mooie patina, passend bij de charme van een auto uit de jaren '50.
Prachtig origineel interieur
Het interieur van deze Fiat ademt de sfeer van de jaren '50, met originele hemelbekleding en authentieke details. Het vrijwel volledig originele interieur maakt het een ware tijdmachine voor autoliefhebbers. Zodra u achter het stuur plaatsneemt, begrijpt u waarom Fiat zo succesvol was in het bouwen van kleine, comfortabele auto’s zoals deze 1100B.
Matching numbers en goed onderhouden
Deze Fiat beschikt over zijn originele motor, wat hem tot een "matching numbers"-exemplaar maakt. De auto is mechanisch in uitstekende staat, met facturen die aantonen dat er geen kosten zijn gespaard om de auto volledig te prepareren voor de Mille Miglia. Deze auto biedt niet alleen de mogelijkheid om een stukje Italiaanse autogeschiedenis te bezitten, maar ook om deel te nemen aan exclusieve klassieke rally’s.
----
Dit kavel maakt deel uit van de spectaculaire online veiling "Gallery Aaldering Warehouse Trade-in Auction". De veiling bestaat uit drie delen. Wij nodigen u van harte uit om deze unieke collectie te ontdekken tijdens de kijkdagen. Mis deze kans niet en bekijk alles zelf van dichtbij.
Wilt u de kijkdagen bezoeken?
Om de kijkdagen bij te wonen, koopt u uw ticket online. Elk ticket is inclusief een gratis kopje koffie of thee.
Klik hier om uw ticket te reserveren.
Houd er rekening mee dat hoewel tickets voor een specifiek tijdslot zijn, u desgewenst langer kunt blijven.
Bekijk ook de andere veilingen:
- Deel 1 - Gallery Aaldering Warehouse Trade-in Auction
- Deel 2 - Gallery Aaldering Warehouse Trade-in Auction
- Deel 3 - Gallery Aaldering Warehouse Trade-in Auction