Kavelnummer: 218 - 170
Kaveltype: % BTW
Deze Porsche 356 Cabriolet uit 1959 verkeert in een bijzonder nette staat en heeft zowel restauratie- als revisiewerkzaamheden ondergaan, met behoud van zoveel mogelijk authentieke details. De klassieke grijze lak vormt een prachtige combinatie met het zwartleren interieur en draagt bij aan de aantrekkelijke uitstraling van deze iconische cabriolet. De carrosserie toont strakke lijnen en heeft nauwkeurige passingen, en het chroomwerk – van bumpers tot sierlijsten – verkeert in zeer goede conditie. De auto beschikt over zijn originele Porsche Geburtsurkunde, wat zijn geschiedenis en waarde onderstreept.
Goed onderhouden en heerlijk om te rijden
Deze Porsche rijdt soepel, schakelt perfect, en biedt het rijplezier waar de 356 om bekendstaat. De motor pakt snel op en het onderstel is in uitstekende staat, wat zorgt voor een stabiele en comfortabele rijervaring. Het stuurgedrag is scherp en direct, en met de sportieve prestaties van deze auto is hij uitermate geschikt voor toerritten en klassieke evenementen.
Interieur in authentieke stijl
Het interieur is een lust voor het oog en ademt de charme van de jaren '60. De originele instrumenten en het goed onderhouden dashboard versterken het klassieke karakter van deze Porsche. De stoelen en deurpanelen zijn bekleed met fraai zwart leer, en de tapijten zijn in uitstekende staat. Elk detail, van de meters tot de schakelaars, is zorgvuldig bewaard gebleven om de unieke sfeer van de 356 te behouden.
Een iconische sportwagen met een rijke geschiedenis
De Porsche 356 werd gedurende meer dan vijftien jaar geproduceerd en evolueerde van een bescheiden sportwagen tot een ware klassieker met aanzienlijke prestaties. De 356B, die tussen 1960 en 1963 werd geproduceerd, bracht belangrijke verbeteringen zoals krachtigere motoren, verhoogde bumpers en extra ventilatieramen. Later werd de 356C geïntroduceerd met een 12-volt systeem en schijfremmen, wat de rijervaring nog verder verbeterde.