Volkswagen Kever Type 1 Split Window 1951

Startbod

27.500,00 - 37.500,00

Kavelnummer: 218 - 178

Kaveltype: % BTW

Deze Volkswagen Kever Type 1 uit 1951, beter bekend als de 'Bril' Kever, is een bijzonder en geliefd model. Wat deze Kever extra speciaal maakt, zijn de zeldzame ‘Crotch Coolers’ – luchtinlaten aan de zijkant die alleen in de modellen van 1951 en 1952 beschikbaar waren. Dit unieke detail maakt deze Kever een ware verzamelobject voor liefhebbers.

Originele Stijl en Verzorgde Restauratie

De Kever werd in 1981 naar Zweden geëxporteerd en heeft sindsdien 26 jaar dezelfde eigenaar gehad. De auto is voorzien van een 1200 Type 1-motor, die in het verleden technisch is gereviseerd en overgespoten, maar met behoud van zijn authentieke karakter. Het lakwerk is netjes, hoewel het enkele sporen van gebruik vertoont, wat de auto zijn charme en originaliteit geeft. De onderzijde van de Kever verkeert in uitstekende, originele staat, wat de zorg en het onderhoud door de jaren heen benadrukt.

Zeldzame Opties en Bijzonder Interieur

Het interieur van deze Kever is nog grotendeels origineel en heeft een mooi patina dat de jaren laat zien, zonder afbreuk te doen aan de kwaliteit. De auto is uitgevoerd in een prachtige pastelgroene lak met een fraai beige stoffen interieur. Dit exemplaar is uitgerust met zeldzame en waardevolle opties, zoals een zonnescherm, buitenspiegel, tijdsklok, en natuurlijk de zeldzame Crotch Coolers. Destijds waren dit luxe extra's die deze Kever nog specialer maken.

Perfect Lopende Techniek

De techniek van de Kever is volledig op orde, en de auto rijdt en functioneert perfect. Dit is een bijzonder mooie Brilkever in een prachtige kleurstelling en in een top originele conditie.