Rover P5B - 1 Eigenaar - 1970

Startbod
Biedingen

Estimate

30.000,00 - 50.000,00

Dit is een openbare veiling. Een uitgebracht bod op dit kavel is bindend. Maak a.u.b. gebruik van de kijkdagen alvorens een bod uit te brengen. Op dit kavel is geen recht van retour van toepassing.


Kavelnummer: 218 - 186

Kaveltype: % BTW

Veilingkosten:

Ophaaldag: Bekijk transportmogelijkheden

Sluit: ...

Verkoper bepaalt na de veiling of de kavel wordt gegund - Meer informatie

Classic Car Auctions is niet de verkoper. Wij veilen en factureren als bemiddelaar namens een derde partij, de verkoper.

Specificaties
Beschrijving

Deze prachtige Rover P5B Coupé uit 1970 komt rechtstreeks uit de collectie van de eerste eigenaar en is sinds de aankoop altijd in bezit gebleven van dezelfde familie, van vader op zoon. De originele kleurstelling van “Burnt Grey over Silver Birch” maakt het model nog specialer, waarbij de verf grotendeels origineel en in prachtige staat is gebleven. Het bijzondere patina van het originele lederen interieur versterkt de charme en de authentieke uitstraling van dit klassieke model.

Zeldzame fabrieksopties en configuratie


Naast de indrukwekkende conditie en het behoud van originele details, is deze Rover P5B uniek vanwege de zeldzame fabrieksopties. Zo beschikt hij over airconditioning en is het model links gestuurd, wat uitzonderlijk is voor een Britse klassieker uit die tijd. Deze configuratie, gecombineerd met de originele stickers en goed bewaarde chromen details, maakt deze Rover tot een zeer unieke en gewilde verschijning.

Krachtige rijervaring met comfort en sportiviteit


Onder de motorkap ligt de legendarische 3.5-liter V8-motor die 161 pk levert. Dit maakt de P5B tot een soepele en krachtige auto die moeiteloos accelereert en dankzij de Borg Warner automatische transmissie heerlijk comfortabel rijdt. De combinatie van de V8 en de automatische versnellingsbak zorgt voor een uitgebalanceerde rijervaring waarbij zowel sportiviteit als comfort centraal staan. De originele motorkapisolatie en overige mechanische onderdelen zijn nog in prachtige staat, wat getuigt van het zorgvuldige onderhoud door de jaren heen.

Tijdloze elegantie en rijkelijke documentatie

Met zijn klassieke lijnen en schitterende details biedt deze Rover een tijdcapsule-ervaring. Het originele dashboard, de heldere meters en alle goed functionerende bedieningselementen versterken de nostalgische charme. Daarnaast wordt de auto geleverd met de originele handleidingen, wat het historische karakter en de waarde als verzamelobject verder benadrukt.


----

Dit kavel maakt deel uit van de spectaculaire online veiling "Gallery Aaldering Warehouse Trade-in Auction". De veiling bestaat uit drie delen. Wij nodigen u van harte uit om deze unieke collectie te ontdekken tijdens de kijkdagen. Mis deze kans niet en bekijk alles zelf van dichtbij.

Wilt u de kijkdagen bezoeken?
Om de kijkdagen bij te wonen, koopt u uw ticket online. Elk ticket is inclusief een gratis kopje koffie of thee.

Klik hier om uw ticket te reserveren.

Houd er rekening mee dat hoewel tickets voor een specifiek tijdslot zijn, u desgewenst langer kunt blijven.

Bekijk ook de andere veilingen:

- Deel 1 - Gallery Aaldering Warehouse Trade-in Auction
- Deel 2 - Gallery Aaldering Warehouse Trade-in Auction
- Deel 3 - Gallery Aaldering Warehouse Trade-in Auction

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload