Kavelnummer: 218 - 189
Kaveltype: % BTW
Deze Morgan 4/4 uit 1948 is werkelijk een bijzondere verschijning. Als een van de slechts 140 exemplaren die tussen 1946 en 1950 zijn gebouwd, is dit model zeldzaam en gewild. Het is moeilijk te zeggen hoeveel er nog bestaan, maar het aantal zal gering zijn. Dit specifieke exemplaar is recent volledig gerestaureerd en verkeert in prachtige staat.
Perfect gerestaureerde carrosserie en interieur
De auto is fraai gespoten en de lak ziet er schitterend uit. De klassieke kleurstelling past perfect bij het karakter van de Morgan. De originele stalen wielen, inclusief wieldoppen en banden in de correcte maten, completeren het plaatje. De onderkant van de auto is net zo goed verzorgd als de rest van de auto, en het chroom en de verlichting zijn in topconditie. De bumpers en motorkap sluiten perfect aan, wat wijst op een zorgvuldige restauratie.
Authentiek interieur met klassieke details
Het interieur is bekleed met zwart leder en voorzien van zwarte tapijten, wat zorgt voor een stijlvolle en authentieke uitstraling. De instrumenten en bedieningselementen verkeren in uitstekende staat en hebben hun originele charme behouden. Ondanks de compacte afmetingen van de Morgan, biedt het interieur een comfortabele zitpositie voor elke bestuurder. Het dashboard is netjes opnieuw bekleed en draagt bij aan het verzorgde uiterlijk van de auto.
Krachtige prestaties en soepel rijgedrag
De Morgan wordt aangedreven door een 1.2 liter viercilindermotor, goed voor 39 pk, gekoppeld aan een handgeschakelde versnellingsbak met vier versnellingen. Hoewel bescheiden, biedt de motor voldoende kracht om de lichte 4/4 soepel met het moderne verkeer mee te laten rijden. De trommelremmen rondom functioneren uitstekend en dragen bij aan de authentieke, klassieke rijervaring die alleen een Morgan kan bieden.