MG B Roadster 1964

Startbod

15.000,00 - 25.000,00

Kavelnummer: 218 - 191

Kaveltype: % BTW

Deze prachtige MG B Roadster biedt de ultieme klassieke Britse rijervaring, met een tijdloos design, heerlijke rijeigenschappen en een mooie, verzorgde staat. Deze geliefde sportwagen verkeert in een zogeheten “driver’s quality”-conditie, ideaal voor de liefhebber die waarde hecht aan rijden boven show. De laatste eigenaar heeft de auto technisch uitstekend onderhouden en regelmatig verbeterd, waardoor deze MG klaar is voor nog vele jaren rijplezier.

Klassiek en karaktervol

De MG B Roadster is geliefd onder klassieke autoliefhebbers vanwege zijn ingetogen en elegante design. Deze specifieke auto combineert een mooie kleurstelling met een deels nieuw gespoten exterieur, wat zijn charme en uitstraling nog meer benadrukt. Het interieur en exterieur verkeren in goede staat, zonder overdadige restauratie, wat een authentiek en goed bewaard karakter laat zien.

Rijke rijervaring

Onder de motorkap ligt een motor die soepel en betrouwbaar loopt, waardoor u verzekerd bent van een comfortabele en plezierige rit. Deze MG B is klaar voor de weg, perfect voor toertochten en zomerse ritjes. Zijn lage zwaartepunt en lichte stuurgedrag zorgen ervoor dat elke bocht een genot is om te nemen, een eigenschap die de MG B zo geliefd maakt.

Een kans voor de rijliefhebber

Met deze MG B Roadster haalt u een klassieker in huis die zowel optisch als technisch in mooie staat verkeert. Deze iconische sportwagen biedt een unieke kans voor wie graag op pad gaat met een echte Britse klassieker die pure rijbeleving biedt.