Alfa Romeo Montreal - Motor door specialist gereviseerd - 1979

Startbod

55.000,00 - 75.000,00

Kavelnummer: 218 - 195

Kaveltype: % BTW

Deze Alfa Romeo Montreal uit 1972 is een voorbeeld van tijdloze Italiaanse elegantie. Uitgevoerd in stijlvol grijs met een prachtig zwart lederen interieur, combineert deze Montreal stijl met klasse. De auto is ontworpen door de legendarische Marcello Gandini van Bertone, dezelfde ontwerper die verantwoordelijk was voor de iconische Lamborghini Miura. Kenmerkend voor de Montreal zijn de unieke roosters die voor de koplampen zakken bij het inschakelen van de verlichting, een detail dat blijft fascineren.

Racewaardige V8 en Technisch Optimaal

Onder de motorkap bevindt zich de krachtige 2,6-liter V8-motor, geïnspireerd door de Alfa Tipo 33. Deze V8 met dubbele bovenliggende nokkenassen en droog carter smeersysteem levert indrukwekkende prestaties en zorgt voor een topsnelheid van bijna 225 km/u. Recent is de motor uitvoerig gereviseerd door een Alfa Romeo-specialist, waarbij bijna €10.000 is geïnvesteerd in het technische onderhoud. Ook de ophanging en elektra zijn recentelijk aangepakt, wat nog eens €8.000 aan investeringen met zich meebracht. Dit betekent dat deze Montreal in optimale staat verkeert en klaar is voor veel rijplezier.

Zeldzaam en Goed Onderhouden Exemplaar

Met slechts 3.925 geproduceerde exemplaren tussen 1971 en 1975 is de Montreal een zeldzame verschijning. Deze auto heeft restauratiewerkzaamheden ondergaan, waardoor de lak nog steeds in zeer nette staat verkeert. Details zoals de originele velgen en de strakke rubberen afwerkingen dragen bij aan de allure van deze klassieke schoonheid. De carrosserie heeft fraaie passingen, wat de algemene verzorgde staat van de auto benadrukt.

Exclusief Interieur met Unieke Details

Het interieur is een feest voor autoliefhebbers. De zwarte leren stoelen, het stijlvolle houten stuur, en de kenmerkende rode klokken met speciale wijzers zorgen voor een echte Italiaanse ambiance. De middenconsole, met zijn iconische zwarte schakelaars, laat het vakmanschap van Italiaans design zien. De tapijten en hemelbekleding zijn eveneens keurig en goed onderhouden.