Opel Commodore A 2500S "six" 1970

Startbod

26.000,00 - 40.000,00

Kavelnummer: 218 - 196

Kaveltype: % BTW

Deze prachtige Opel Commodore is een klassieker die nog altijd de harten van autoliefhebbers sneller doet kloppen. Dit specifieke exemplaar is origineel in Nederland geleverd en beschikt nog steeds over zijn eerste kenteken. Met een krachtige zescilindermotor en een automatische transmissie, belooft deze Commodore een rijervaring die zowel soepel als indrukwekkend is.

Zorgvuldig Gerestaureerd en Goed Onderhouden

De vorige eigenaar, een ware liefhebber, heeft deze Commodore met zorg gekoesterd. Het voertuig heeft in het verleden een volledige restauratie en revisie ondergaan, wat resulteert in een zeer nette en verzorgde uitstraling. De carrosserie oogt fraai in combinatie met het keurig bewaard gebleven vinyl dak. Bovendien verkeert het chroomwerk, inclusief de sierlijsten, in uitstekende staat en draagt bij aan de klassieke uitstraling van de auto.

Origineel en Authentiek Interieur

Binnenin biedt deze Commodore een authentieke ambiance. De originele bekleding is in uitzonderlijk goede staat en het interieur ademt een verzorgde sfeer. Het dashboard is mooi bewaard gebleven, inclusief het originele instrumentarium, en het hemeltje lijkt nog authentiek. Deze Opel is duidelijk niet overgerestaureerd, wat het klassieke karakter alleen maar versterkt.

Rijplezier met Krachtige Zescilinder

Voor liefhebbers van klassieke evenementen of toertochten is dit exemplaar ideaal. De zescilindermotor loopt rustig en biedt samen met de automatische transmissie een ontspannen en plezierige rijervaring. De solide indruk die de auto maakt, benadrukt de kwaliteit van de restauratie en het onderhoud.