BMW 2002 Tii 1972

Startbod

26.500,00 - 40.000,00

Kavelnummer: 218 - 235

Kaveltype: % BTW

Deze BMW 2002 Tii uit 1972 vertegenwoordigt de essentie van de klassieke Duitse sportieve sedan en heeft dankzij de 130 pk sterke motor met mechanische brandstofinjectie (Kugelfischer-Bosch) een iconische status verworven. Uitgevoerd in de zeldzame fabriekskleur Golf Yellow, trekt deze 2002 Tii onmiddellijk de aandacht en benadrukt zijn dynamische uitstraling. In 2004 werd deze auto door een verzamelaar vanuit Californië naar Nederland gebracht, na bijna drie decennia zorgvuldig eigenaarschap in de Verenigde Staten.

Prachtige gerestaureerde conditie

Deze BMW verkeert in zeer fraaie staat en is professioneel gerestaureerd. De carrosserie toont prachtig plaatwerk en alle sluitnaden sluiten perfect aan. De originele kleur is behouden en de lak is om cosmetische redenen opnieuw aangebracht. Het fraaie chroomwerk omringt de auto en voegt een authentieke glans toe. De 14-inch Minilite velgen, voorzien van de juiste banden, geven de auto een sportieve uitstraling en dragen bij aan zijn klassieke charme.

Het interieur: kwaliteit en comfort

Het interieur weerspiegelt de hoge kwaliteit die destijds werd nagestreefd door BMW. De bedieningselementen, het dashboardkastje en de stoelen zijn in topconditie en bieden een ervaring die past bij een premium voertuig uit de jaren '70. De stoelen bieden uitstekende ondersteuning en zijn in prachtige staat. Bij de auto worden een origineel werkplaatshandboek en een onderdelenboek geleverd, waardevolle aanvullingen voor de serieuze verzamelaar.

Oorsprong en verzorging

Met een huidige stand van 66.851 mijlen is de historie goed gedocumenteerd. De vorige eigenaar heeft gedurende zijn eigendom in de Verenigde Staten veel originele onderdelen laten vervangen en heeft die toewijding in Nederland voortgezet. Deze zorgvuldige aanpak is zichtbaar in de algehele conditie van de auto, zowel technisch als optisch.