Alfa Romeo Giulia 1300 1965

Startbod

18.000,00 - 30.000,00

Kavelnummer: 218 - 237

Kaveltype: % BTW

Een fantastische kans voor de ware liefhebber: deze Alfa Romeo Giulia 1300, gebouwd op 26 oktober 1965, werd nieuw geleverd in Saint-Vincent, Italië, in de originele kleur Azzuro Spazio (lichtblauw). Met een indrukwekkende historie en zorgvuldig behoud van de originele motor, versnellingsbak en differentieel, is deze Giulia een van de laatste exemplaren van de eerste serie. De auto kwam in 1985 naar Nederland en is sindsdien met liefde en toewijding gerestaureerd tot een niveau dat zijn oorspronkelijke glans terugbrengt.

Zorgvuldige Restauratie met Authentieke Onderdelen

Deze Giulia werd minutieus gerestaureerd met New Old Stock onderdelen en waar nodig nieuwe onderdelen van Alfa-specialisten, met als doel een zo authentiek mogelijk resultaat. De bodem is volledig vernieuwd, inclusief nieuwe bodemplaten en dorpels, en voorzien van een duurzame bescherming. Ook de wielkasten zijn opnieuw beschermd, wat zorgt voor een solide basis en langdurige bescherming tegen slijtage.

Uitzonderlijk Rijk Uitrustingsniveau

De Giulia staat op originele CMR-velgen met Vredestein Sprint Classic banden voor een authentieke uitstraling en optimale grip. Het Dunlop remsysteem is volledig vernieuwd door de gerenommeerde C&C Parts, en de gereviseerde versnellingsbak garandeert een soepele en nauwkeurige rijervaring. Het interieur is bij een gespecialiseerde stoffeerder geheel opgeknapt, met nieuwe vulling en vering in de originele stoelen en skai-bekleding die trouw blijft aan het originele design.

Documentatie en Onderhoudsgeschiedenis

Op de restauratie en het onderhoud is niet bezuinigd, met meerdere controles en afstellingen door Alfa-specialisten. Alle documentatie, inclusief Italiaanse papieren en een uitgebreide onderhoudsmap, is aanwezig. Dit is een unieke kans om een klassieke Alfa Romeo in sublieme staat te bezitten, een auto die niet alleen schittert door zijn uiterlijk, maar ook door zijn rijk gedocumenteerde geschiedenis en zorgvuldige onderhoud door diverse Alfa specialisten.