Chevrolet Corvette Stingray 1972

Startbod

45.000,00 - 65.000,00

Kavelnummer: 218 - 255

Kaveltype: % BTW

Deze Chevrolet Corvette biedt een uitzonderlijke combinatie van uitstraling, prestaties en een goede staat van behoud. Zowel het exterieur als het interieur zijn op fraaie wijze gerestaureerd en gereviseerd, waardoor de auto er niet alleen fantastisch uitziet, maar ook technisch uitstekend presteert. Dit exemplaar, in een prachtig klassieke kleurstelling, heeft een sterke aantrekkingskracht voor de echte liefhebber van Amerikaanse iconen.

Restauratie en Conditie

De Corvette is in het verleden met veel aandacht gerestaureerd, waarbij zowel het plaatwerk als de mechanische onderdelen volledig zijn aangepakt. Het resultaat is een klassieke sportwagen die zich nog steeds op de weg gedraagt zoals hij dat destijds zou hebben gedaan. Het lakwerk is van hoge kwaliteit en straalt, terwijl de carrosserie strakke lijnen en uitstekende passingen vertoont. Chroomaccenten, verlichting en sierlijsten verkeren in een eveneens onberispelijke staat, wat de elegante uitstraling van deze Amerikaanse legende versterkt.

Fraai Interieur en Techniek

Binnenin biedt deze Corvette een keurig verzorgd interieur dat volledig in lijn is met zijn iconische status. De stoelen, bekleding en het dashboard zijn prachtig gerestaureerd en ademen de jaren van de Amerikaanse autogeschiedenis. Elke rit wordt een bijzondere ervaring door de fijne afwerking en aandacht voor details. Mechanisch is deze Chevrolet eveneens goed onderhouden. De krachtige motor loopt soepel en biedt een indrukwekkende rijbeleving die deze sportwagen tot een waar genot maakt op de weg.

Een Kans voor Liefhebbers

Deze Chevrolet Corvette vertegenwoordigt een tijdloze stijl en is een waar pronkstuk voor elke verzameling of liefhebber van klassieke auto's. Met zijn prachtige presentatie, verzorgde afwerking en aandacht voor detail, is deze Corvette klaar om zijn volgende eigenaar jarenlang plezier te bieden.