Estimate
Dit is een openbare veiling. Een uitgebracht bod op dit kavel is bindend. Maak a.u.b. gebruik van de kijkdagen alvorens een bod uit te brengen. Op dit kavel is geen recht van retour van toepassing.
Kavelnummer: 218 - 256
Kaveltype: % BTW
Veilingkosten:
Ophaaldag: Bekijk transportmogelijkheden
Sluit: ...
Verkoper bepaalt na de veiling of de kavel wordt gegund - Meer informatie
Classic Car Auctions is niet de verkoper. Wij veilen en factureren als bemiddelaar namens een derde partij, de verkoper.
Deze prachtige Jaguar E-Type 4.2 Coupe uit 1969 is een ware tijdcapsule, bewaard gebleven in zijn originele charme en geliefd om zijn authentieke uitstraling. De E-Type wordt vaak beschouwd als een van de meest iconische sportwagens aller tijden, en dit exemplaar bevestigt die reputatie met zijn schitterende presentatie en uitstekende rij-eigenschappen.
Perfecte Combinatie van Originaliteit en Onderhoud
Deze E-Type bevindt zich in een "driver's condition", wat betekent dat hij met zorg is onderhouden en nog steeds geweldig rijdt. Dit is een auto waar u direct mee op pad kunt, zonder concessies te doen aan rijplezier. De combinatie van behoud en conditie maakt dit exemplaar bijzonder, met een evenwicht tussen historische authenticiteit en rijdbaarheid. Hij is nog steeds voorzien van zijn originele beige lederen interieur, wat een zeldzame vondst is en getuigt van de goede zorg die deze auto door de jaren heen heeft gekregen. Het interieur heeft een prachtig patina, precies zoals het hoort bij een auto van deze leeftijd en klasse.
Elegante Kleurstelling en Handgeschakelde Versnellingsbak
De carrosserie van deze Jaguar is uitgevoerd in de originele kleur Opalescent Maroon, een prachtige tint die de elegante lijnen van de E-Type perfect accentueert. De lak verkeert in nette staat en past uitstekend bij het klassieke karakter van deze sportwagen. Bovendien is dit exemplaar uitgerust met de geliefde handgeschakelde versnellingsbak, wat bijdraagt aan de pure rijervaring die kenmerkend is voor deze generatie E-Type. De motor loopt soepel en de versnellingsbak schakelt precies zoals u dat mag verwachten van een Jaguar van dit kaliber.
Klaar voor de Volgende Avonturen
Of u nu een liefhebber bent die op zoek is naar een prachtige klassieker om van te genieten, of een verzamelaar die zijn collectie wil uitbreiden met een iconisch model, deze Jaguar E-Type is een uitstekende keuze. De auto heeft een rijk verleden en is nog steeds in staat om indrukwekkende prestaties te leveren. Het is een auto met een verhaal, klaar om nieuwe herinneringen te maken met de volgende eigenaar.
----
Dit kavel maakt deel uit van de spectaculaire online veiling "Gallery Aaldering Warehouse Trade-in Auction". De veiling bestaat uit drie delen. Wij nodigen u van harte uit om deze unieke collectie te ontdekken tijdens de kijkdagen. Mis deze kans niet en bekijk alles zelf van dichtbij.
Wilt u de kijkdagen bezoeken?
Om de kijkdagen bij te wonen, koopt u uw ticket online. Elk ticket is inclusief een gratis kopje koffie of thee.
Klik hier om uw ticket te reserveren.
Houd er rekening mee dat hoewel tickets voor een specifiek tijdslot zijn, u desgewenst langer kunt blijven.
Bekijk ook de andere veilingen:
- Deel 1 - Gallery Aaldering Warehouse Trade-in Auction
- Deel 2 - Gallery Aaldering Warehouse Trade-in Auction
- Deel 3 - Gallery Aaldering Warehouse Trade-in Auction